Služby

Právní servis

Zajišťujeme veškerý právní servis prostřednictvím advokátní kanceláře. Zajišťují nám tyto smlouvy ( zprostředkovatelskou a rezervační smlouvu, kupní smlouvy na byty v osobním i družstevním vlastnictví, věcné břemena či plnou moc).

Hledání nemovitosti na míru

Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich přání. Ušetříme Váš čas i peníze. Nabídneme nemovitosti, které Vám vyhovují.

Energetický štítek

Každý prodávající je při prodeji povinen vlastnit průkaz energetické náročnosti budov. PENB musí být u prodeje rodinného domu, bytu na prodej či pronájem. U bytu ho lze nahradit vyúčtováním energií za uplynulé tři roky.

Tržní posouzení nemovitosti

Realitní kancelář K&K Reality TOP Vám na vyžádání vyhotoví tržní odhad nemovitosti, který zpracovává v interním systému CEMAP realitní kanceláře na základě prodaných zakázek.

Výstavba nemovitostí

Úzce spolupracuje s Ateliér Gebas a Deco Haus, kteří se zabývají výstavbou nových rodinných domů a architekturou. Výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb i zděných domů za BEZKONKURENČNÍ CENY.

Home staging

Jedná se o profesionální úpravu bytu nebo rodinného domu pro prodej. Snahou každého realitního makléře je prodat nemovitost rychle a za nejvyšší nabídnutou cenu. Úspěch jde ruku v ruce se službou Home Staging. Home Staging dokáže nemovitost výrazně odlišit od konkurence a docílit tím nejen rychlejšího prodeje nebo pronájmu za nejvyšší možnou cenu. Z tohoto důvodu je dnes úzká spolupráce realitního makléře s Home Stagerem téměř nezbytná.